Dramat Jarosława Niezgody! Diagnoza potwierdziła najgorsze przypuszczenia

Dramat Jarosława Niezgody! Polak wypada z gry do końca sezonu, co oficjalnie potwierdził klub Portland Timbers. Diagnoza potwierdziła najgorsze przypuszczenia.

Bardzo pechowo dla Jarosława Niezgody skończył się mecz MLS pomiędzy Portland Timbers a Vancouver Whitecaps (1:0). Polak zaczął spotkanie na ławce rezerwowych, a na boisko wszedł dopiero w 78. minucie. Niestety, chwilę później opuścił je na noszach po zderzeniu z obrońcą rywala. Są już oficjalne wyniki badań. 

Diego Armando Maradona trafił do szpitala! Diego Armando Maradona trafił do szpitala! "Był bardzo wściekły"

-  Wyniki rezonansu potwierdziły zerwanie więzadła krzyżowego w lewym kolanie. W poniedziałek 9 listopada ma przejść operację, po której zostanie ustalony harmonogram rehabilitacji. Polak już w tym sezonie nie zagra - czytamy na stronie klubu.

Były napastnik Legii w tym sezonie wystąpił w 13 spotkaniach MLS. Strzelił sześć goli i zaliczył jedną asystę. Portland Timbers są liderem Konferencji Zachodniej z dorobkiem 38 punktów w 21 meczach.

Clapton CFCAngielski klub piłkarski wspiera Strajk Kobiet. "Solidarność z Polkami!"

To miał być "American Dream"

W styczniu 2020 roku Legia sprzedała Niezgodę do Portland Timbers za 3,5 miliona euro. Do tej pory Polak zdobył osiem bramek w 21 meczach. Podbój Stanów Zjednoczonych musi odłożyć na kolejny sezon, bo do treningów Niezgoda wróci najszybciej za kilka miesięcy.

Jarosław Niezgoda zanotował dublet w starciu z LA Galaxy w MLSPolska noc w MLS! "Cyk, pyk i dwie brameczki" [WIDEO]

Więcej o: