Ryan Giggs aresztowany! "The Telegraph" ujawnia szczegóły zatrzymania

Ryan Giggs, były piłkarz Manchesteru United obecnie pracujący na stanowisku selekcjonera reprezentacji Walii został zatrzymany. 46-latek jest podejrzewany o napaść na swoją dziewczynę, Kate Greville - informuje "The Telegraph".

Ryan Giggs został zatrzymany w niedzielę wieczorem. Właśnie wtedy policja pojawiła się w domu byłego piłkarza Manchesteru United w Salford (Giggs jest tam współwłaścicielem lokalnego klubu). Funkcjonariusze zatrzymali Walijczyka pod zarzutem napaści na Kate Greville, jego dziewczynę, która zgłosiła napaść i uszkodzenie ciała.

- W niedzielę o godz. 22.05 wezwano policję, aby zgłosić kłótnię. Kobieta po trzydziestce odniosła drobne obrażenia, ale nie wymagała leczenia. 46-letni mężczyzna został aresztowany pod zarzutem napaści - przyznał rzecznik policji hrabstwa Greater Manchester.

Rzecznik dodał, że aresztowany został zwolniony za kaucją do czasu przeprowadzenia dochodzenia.

Zobacz wideo Grosicki nie gra w klubie, a Krychowiak w reprezentacji. "Nie czuję się rezerwowym, znam swoją wartość i moje miejsce jest na boisku!" [SEKCJA PIŁKARSKA #70]

Ryan Giggs zatrzymany. Walijska federacja nie komentuje sprawy

Giggs w związku z Greville jest od sierpnia 2018 roku. Przynajmniej właśnie wtedy, osiem miesięcy po rozwodzie z żoną Stacey, Walijczyk ujawnił, że ma nową dziewczynę. Tak kontrowersyjna sprawa z pewnością zaszkodzi reputacji obecnego selekcjonera reprezentacji Walii. Walijska federacja postanowiła jednak nie komentować sprawy.

Nie wiadomo, czy Giggs poprowadzi reprezentację Walii w listopadowych meczach z USA, Irlandią i Finlandią. W październiku kadra byłego zawodnika Manchesteru United przegrała 0:3 z Anglią, zremisowała bezbramkowo z Irlandią i wygrała 1:0 z Bułgarią.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.