Zdjęcie Lewandowskiego z treningu wywołało poruszenie. Koniec współpracy z gigantem?

Napastnik Bayernu Monachium, Robert Lewandowski, może dołączyć do Pumy. Sugeruje to zdjęcie z treningu mistrzów Niemiec - informuje portal footyheadlines.com. Może być to informacja sensacyjna, ponieważ Polak od dłuższego czasu jest związany z firmą Nike, światowym gigantem.

Robert Lewandowski jest obecnie jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym piłkarzem na świecie. Poza marką sportową polski napastnik wyrobił sobie też markę biznesową, co w pełni świadomie wykorzystuje. Polak ma podpisanych wiele kontraktów reklamowych, w tym z firmą Nike. Zdaniem portalu footyheadlines.com, niebawem może się to zmienić.

Zobacz wideo Leśnodorski: Lech ma 300 mln zł przewagi nad Legią. Teraz albo nigdy [SEKCJA PIŁKARSKA #69]

Wielka zmiana Lewandowskiego? Zdjęcie z treningu wywołało poruszenie

Dziennikarze wspomnianego serwisu zauważyli, ze Lewandowski na ostatnim treningu Bayernu ćwiczył w korkach firmy Puma. Konkretnie w modelu Puma Ultra Boots. Być może to przypadek, bo na razie na temat możliwości współpracy Lewandowskiego z Pumą nie ma żadnych informacji, ale trzeba przyznać, że przejście Polaka do innego sportowego giganta byłoby dużym wydarzeniem. Szczególnie biorąc pod uwagę to, że ostatnio ambasadorem Pumy został inny znany piłkarz, Neymar.

Za naszych informacji wynika, że Lewandowski na razie testuje różne modele butów. Nie wiadomo więc, czy zdecyduje się na przejście do innej firmy.

Lewandowski z firmą Nike współpracuje od przeszło 10 lat. Wcześniej grał w butach Adidasa. Portal footyheadlines.com podkreśla, że mniej więcej od 2013 roku Lewandowski jest kluczowym sportowcem dla Nike.

Więcej o: