Dramat Kamila Jóźwiaka w nowym klubie. "Cyniczne wejście. Wygląda to bardzo źle"

Kamil Jóźwiak doznał bolesnej kontuzji w środowym meczu Championship. Jego Derby County zremisowało z Cardiff City 1:1, a Polak schodził z boiska przy pomocy członków sztabu medycznego. - Nie mógł obciążać nogi - napisał na Twitterze dziennikarz "The Athletic", Ryan Conway.

Kamil Jóźwiak doznał bolesnej kontuzji w zremisowanym 1:1 meczu jego Derby County z Cardiff City. - Opisywał mi, że ktoś upadł na jego stopę. Mocno cierpiał. Może być trudno, żeby zagrał w sobotę, ale mamy nadzieję - powiedział trener Derby County, Philipp Cocu. 

Zobacz wideo Dariusz Żuraw wskazał faworyta do mistrzostwa Polski. "Patrzymy na nich w głównej mierze" [SEKCJA PIŁKARSKA #69]

Kamil Jóźwiak zszedł z kontuzją. "Wygląda to bardzo źle"

21-latek schodził z murawy wspierany przez dwóch członków sztabu medycznego. - Jóźwiak nie mógł obciążać nogi. Ostatni jego pojedynek na murawie wyglądał na dość ostry, wejście nakładką rywala było cyniczne. Jeden z członków sztabu medycznego po wyjściu z tunelu powiedział, że to "wyglądało źle" - napisał na Twitterze dziennikarz "The Athletic" Ryan Conway. 

- Cocu nie brzmiał optymistycznie, mówiąc o kontuzji Jóźwiaka. Zazwyczaj niechętnie komentuje takie sprawy przed pełnymi badaniami, ale w tym wypadku może uważać, że Jóźwiak wypadnie z gry na dłużej - napisał Conway i zacytował jednego z członków sztabu szkoleniowego mówiącego, że "wygląda to bardzo źle".

Po remisie 1:1 z Cardiff Derby jest tuż nad strefą spadkową Championship, na 21. miejscu z dorobkiem pięciu punktów. Ich rywale zajmują czternastą pozycję i mają dziesięć punktów. Liderem jest Reading, które do tej pory zgromadziło 22 punkty w ośmiu spotkaniach. 

Kamil JóźwiakKamil Jóźwiak okradziony z bramki na wagę wygranej? Ekspert wyjaśnił decyzję sędziego [WIDEO]

Jóźwiak do Derby County trafił w czasie letniego okna transferowego. Wcześniej był związany z Lechem Poznań, gdzie grał od 2011 roku. W seniorskiej drużynie "Kolejorza" zadebiutował w lutym 2016 roku. W ciągu czterech lat rozegrał 122 spotkania, w których strzelił 17 goli oraz zanotował 15 asyst. W środę zaliczył 6. występ w Derby, do tej pory zaliczył jedną asystę.

Cezary Kucharski i Robert Lewandowski podczas nadania piłkarzowi tytułu ambasadora UNICEF w 2014 rokuJest oficjalne oświadczenie adwokatów Cezarego Kucharskiego. "Zabrano dzieciom komputery"

Więcej o: