Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cristiano Ronaldo pokazał nowe zdjęcie z błyskotką za ponad 3 miliony złotych!

Cristiando Ronaldo pozował do zdjęć w nowym zegarku. Według doniesień zagranicznych mediów, wartość tego modelu sięga ponad 3 milionów złotych!

Na Instagramie pokazano zdjęcie Cristiano Ronaldo i zegarka, który miał na ręce. Zegarek pochodzi z kolekcji Grande Complication 5349PT. Jest w kolorze platynowym i posiada podwójny tourbillon, czyli ogólnie mówiąc obrotowa klatka zawierająca balans i mechanizm. Zegarek został ręcznie wygrawerowany, a na ramce, zaczepach i opasce znajduje się 107 diamentów o szlifie bagietki.

Zobacz wideo "Barcelona wyhamowała. Real Madryt ma dwa główne problemy"

Zegarek posiada szafirową obudowę, a środkową płytę wyłożono dodatkowo 310 diamentami. Wartość? Zegarek jest wyceniony na 802 tysiące dolarów, co daje kwotę ponad trzech milionów złotych!

 

Cristiano Ronaldo znajduje się obecnie na kwarantannie, z powodu zakażenia koronawirusem. Portugalczyk w środę przeszedł test, jednak znowu otrzymał wynik pozytywny, co ostatecznie wykluczyło go z możliwości gry w pojedynku z "Dumą Katalonii", który zostanie rozegrany już w środę, 28 października.

Przeczytaj także: