Ronaldinho jest zakażony koronawirusem. "Musieliśmy przełożyć imprezę"

Legendarny piłkarz FC Barcelony i reprezentacji Brazylii, Ronaldinho, jest zakażony koronawirusem. - Na razie nie mam żadnych objawów - powiedział 40-latek w filmiku opublikowanym na Instagramie. Były piłkarz zaraził się zaledwie kilka tygodni po tym, jak wyszedł z więzienia w Paragwaju.

- Przeszedłem test, który dał wynik pozytywny. Wszystko jest w porządku, jestem bezobjawowy - przekazał Ronaldinho za pośrednictwem Instagrama. Brazylijczyk poinformował w mediach społecznościowych, że jest zakażony koronawirusem.

Zobacz wideo Marek Papszun tłumaczy tajemnice sukcesu Rakowa. "Polska jest zacofana w szkoleniu" [SEKCJA PIŁKARSKA #68]

Ronaldinho zakażony koronawirusem. Przebywa na kwarantannie w hotelu

Ronaldinho, który kilka tygodni temu opuścił więzienie w Paragwaju (przebywał tam za posługiwanie się fałszywymi paragwajskimi paszportami) po zarażeniu podda się kwarantannie. Będzie na niej przebywał w jednym z hoteli w Belo Horizonte, gdzie miał uczestniczyć w imprezie sponsorskiej na stadionie Mineirao, na którym swoje mecze rozgrywają Atletico Mineiro i Cruzeiro EC.

- Musieliśmy przełożyć imprezę na później. Niebawem wszyscy będziemy razem. Uściski - przekazał Ronaldinho.

 

Brazylia to jeden z krajów najbardziej dotkniętych koronawirusem. Dotychczas zaraziło się tam już ponad 5 mln osób. Zmarło ponad 157 tys. (tylko w Stanach Zjednoczonych doszło do większej liczby zgonów). Ostatniej doby w Brazylii odnotowano ponad 12 tys. zarażeń. Wcześniej dzienna liczba zarażeń przekraczała 20 tys.

Przeczytaj także:

Więcej o: