Łukasz Gikiewicz ma nowy klub. O transferze poinformował na Instagramie

Łukasz Gikiewicz już oficjalnie ma nowy klub. Tym razem Polak zagra w Bahrajnie - właśnie podpisał kontrakt z drużyną East Riff Club.

Proponowano go Widzewowi Łódź, ale wybrał inaczej. Zresztą już ponad tydzień temu Łukasz Gikiewicz w "Kanale Sportowym" sugerował, że raczej zostanie na Bliskim Wschodzie. Czyli tam, gdzie grał ostatnio, bo do niedawna 32-letni napastnik był piłkarzem jordańskiego Al-Faisaly SC. Zdobył z tym klubem Superpuchar Jordanii, zagrał w czterech meczach ligowych i strzelił dwa gole.

Zobacz wideo Gikiewicz o sytuacji w Jordanii: Stan wojenny, a ludzie wychodzą na balkony i rzucają kwiaty

Łukasz Gikiewicz zagra w kolejnym egzotycznym kraju. Podpisał kontrakt z drużyną z Bahrajnu

Teraz Łukasz Gikiewicz potwierdził, że zagra w East Riffa Club - drużynie, która w poprzednim sezonie zajął piąte miejsce w lidze bahrajńskiej. Władze klubu o transferze informowały już wcześniej, ale piłkarz podkreślał, że nie podpisał jeszcze dokumentów i sam wskaże moment, w którym oficjalnie zmieni klub. W sobotni wieczór zamieścił swoje zdjęcie z oficjalnej prezentacji, które podpisał słowami "Nowe wyzwanie".

 

Gikiewicz to piłkarski obieżyświat. W przeszłości grał m.in. na Cyprze, w Kazachstanie, Bułgarii, Rumunii, Arabii Saudyjskiej czy Tajlandii. Wcześniej występował w Polsce m.in. w Śląsku Wrocław, Polonii Bytom czy ŁKS-ie. East Riff to już 13 zagraniczny klub w karierze Polaka.

Przeczytaj także:

Więcej o: