Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cudowny gol Polaka w Niemczech. Dał prowadzenie, a potem katastrofa [WIDEO]

Eintracht Brunszwik przegrał 1:4 z Hannoverem 96 meczu 3. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi. Ozdobą spotkania była bramka Martina Kobylańskiego.

26-letni Martin Kobylański od roku występuje w Eintracht Brunszwik. Do tej pory rozegrał dla niemieckiego klubu 38 spotkań i strzelił 23 gole. Sobotnia bramka była jego pierwszą w tym sezonie. I z pewnością jedna z najładniejszych w karierze. 

Zobacz wideo Portret rodziny Brzęczków to jest filmowa historia! [SEKCJA PIŁKARSKA #65]

To był gol na 1:0. Później jednak drużyna Polaka została rozbita przez Hannover. Bramki zdobyli: Linton Maina, Hendrik Weydandt, Niklas Hult i Genki Haraguchi. Po trzech kolejkach 2. Bundesligi Hannover ma sześć punktów i jest liderem. Eintracht Brunszwik zajmuje dopiero 16. pozycję w tabeli.

Martin Kobylański, syn reprezentanta Polski

Kobylański urodził się z Niemczech, ale ma polski paszport. Jego ojcem jest Andrzej Kobylański, sześciokrotny reprezentant Polski. Martin w przeszłości występował m.in. w Lechii Gdańsk, Werderze Brema i Energie Cottbus.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl

Przeczytaj też: