Radosław Majewski show! Pięć goli byłego reprezentanta. Wieczysta gromi

Wieczysta Kraków rozbiła KS Borek 13:0 w 10. kolejce klasy okręgowej. Bohaterem gospodarzy był Radosław Majewski, który strzelił aż pięć goli!

Kolejne strzelanie w lidze okręgowej urządzili sobie zawodnicy Wieczystej Kraków. Tym razem rozbili KS Borek 13:0. Prowadzenie gospodarzom dał w 10. minucie Radosław Majewski, były piłkarz m.in. Polonii Warszawa, Nottingham Forest i Lecha Poznań. Sześć minut później trafił Piotr Madejski, który ma za sobą przeszłość w Górniku Zabrze czy Arce Gdynia.

Zobacz wideo Mila pyta Peszkę: Dlaczego tak mało osób wie, że masz złote serce?

Kapitalny mecz Radosława Majewskiego

W 19. minucie było 3:0 po golu Majewskiego, który trafił także na 4:0 w 39. minucie. Do przerwy gospodarze zdołali jeszcze dwie bramki. Pierwszą Sławomir Peszko (43. minuta), drugą Emmanuel Kumah (45. minuta). 

Po przerwie Wieczysta nie zamierzała odpuszczać rywalom. Dwa razy trafił Majewski (47. minuta i 51. minuta), dwa razy Patryka Kura (49. i 53.). Dariusz Gawęcki w 61. minucie strzelił na 11:0 dla gospodarzy, osiem minut później podwyższył Hubert Pachowicz, a wynik spotkania ustalił Madejski w 79. minucie.

Po tym zwycięstwie Wieczysta jest liderem ligi okręgowej grupy Kraków II. Nad wiceliderem Prądniczanką Kraków ma trzy punkty przewagi. Działacze Wieczystej nie ukrywają, że po to zatrudnili zawodników z doświadczeniem jak Peszko, Majewski i Madejski, by szybko przeskoczyć kolejne poziomy ligowe w Polsce i grać z najlepszymi.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl

Przeczytaj też:

Więcej o: