Kamil Wilczek się nie zatrzymuje! Piąty gol w piątym meczu Polaka

Kamil Wilczek znów strzelił gola. Tym razem doświadczony napastnik trafił do siatki w ligowym, zremisowanym 2:2 meczu z Vejle.

Kamil Wilczek oczywiście znalazł się w podstawowym składzie, a gola strzelił w 61. minucie. Polak wykorzystał podanie Pierre'a Bengtssona. Wilczek przebywał na boisku do 87. minuty, gdy zmienił go Marios Oikonomou.

Kamil Wilczek strzelił już pięć goli

Dla Polaka to już piąty gol w tym sezonie. W czwartek Wilczek zdobył bramkę w spotkaniu z Piastem Gliwice w 3. rundzie eliminacji Ligi Europy. W lidze doświadczony napastnik strzelał zaś gole w meczach z Broendby i Odense (dwa). Wilczek ma już pięć trafień w pięciu występach w tym sezonie.

Wilczek zawodnikiem Kopenhagi jest od początku tego sezonu. W poprzednim sezonie Polak był piłkarzem duńskiego Broendby i tureckiego Goztepe. W pierwszym klubie zagrał w 26 meczach, w których strzelił 20 goli. W drugim zaliczył 14 występów, zdobywając zaledwie jedną bramkę.

32-letni Wilczek jest 3-krotnym reprezentantem Polski. Wcześniej grał m.in. we włoskim Carpi, Piaście Gliwice, Zagłębiu Lubin czy GKS-ie Jastrzębie.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl