Co za debiut! Były piłkarz ekstraklasowych klubów wygrał walkę wieczoru

Były piłkarz m.in. Wisły Płock i Korony Kielce, Kamil Sylwestrzak wystąpił na charytatywnej gali Boxing Challenge by Cancer Fighters we Wrocławiu. 32-latek wygrał na punkty z Frankiem Rumakiem.

- "Chciałbym podziękować ludziom, bez których by się to wszystko nie udało!!! Jako pierwszemu chciałbym podziękować mojemu przeciwnikowi, który pokazuje kawał charakteru nie tylko w walce na ringu, ale przede wszystkim w walce o to, aby Ci najmniejsi byli tymi największymi! To, co robisz, jest naprawdę wielkie i trzymam kciuki za Ciebie! Ps. Pozdrów Mamę" - napisał na Facebooku Kamil Sylwestrzak. Były piłkarz klubów Ekstraklasy wygrał walkę wieczoru na charytatywnej gali Boxing Challenge by Cancer Fighters we Wrocławiu.

Zobacz wideo Najważniejsze zadanie Michniewicza. "Jeśli mu się nie uda, będzie miazga" [SEKCJA PIŁKARSKA #64]

Były piłkarz Ekstraklasy wziął udział w charytatywnej gali bokserskiej. Wygrał walkę wieczoru

Wspomniana gala zorganizowana została w celu zebrania funduszy dla podopiecznych fundacji Cancer Fighters, walczącej z rakiem. Sylwestrzak był bohaterem walki wieczoru, w której zmierzył się z Frankiem Rumakiem znanym z programów telewizyjnych Love Island czy Ninja Warrior. Na trybunach Sylwestrzaka dopingowała m.in. jego żona, a także inni byli piłkarze Korony - Marcin Cebula i Bartosz Kwiecień.

Sylwestrzak, który w piłkarskiej karierze grał m.in. w Koronie Kielce czy Wiśle Płock, aktywnie wspiera wspomnianą fundację. Jeszcze przed galą, w której wziął udział, 32-latek udostępnił na Facebooku zbiórkę na rzecz podopiecznych fundacji. - "Każdy, kto mnie zna, wie, że KOCHAM pomagać innym, a tym bardziej dzieciom! A co może być piękniejszego od połączenia pasji, dziecięcych marzeń z tak wielkim przedsięwzięciem, jakie organizuje Fundacja Cancer Fighters?! Mówiłem to już setki razy i powtórzę jeszcze raz: jestem pełen podziwu, w jak cudowny sposób Wasza Fundacja pomaga dzieciom i jednocześnie dumny, że mogę być częścią tej pięknej inicjatywy!!! Zapraszam do zbiórki, która jest w linku! Razem możemy więcej" - napisał.

Sylwestrzak od lipca bieżącego roku jest wolnym zawodnikiem. Ostatni sezon spędził w Chojniczance. Lewy obrońca w swojej karierze rozegrał 119 meczów w Ekstraklasie - strzelił w nich 15 goli i zaliczył 10 asyst.

Przeczytaj także:

Więcej o: