Media: Cristiano Ronaldo weźmie ślub! "Nagle poprosił ją o rękę"

Jak informuje "La Gazzetta dello Sport", wszystko wskazuje, że Cristiano Ronaldo i jego narzeczona Georgina Rodriguez wkrótce się pobiorą.

"Z całym szacunkiem dla Leo Messiego i jego żony Antonelli, ale to Cristiano i Georgia są złotą parą światowej piłki nożnej. Są znacznie bardziej medialni od Portugalki i Argentyńczyka. Wiele osób zadaje sobie pytanie, kiedy Cristiano poślubi Georginę. Po tym co wyszło w hiszpańskim programie Socialite, odpowiedz jest jedna: wkrótce!" - czytamy w "La Gazzetta dello Sport".

Zobacz wideo Georgina Rodriguez chciała pokazać, jak ćwiczy. Całe show skradła córka Cristiano Ronaldo

Do zaręczyn miało dojść już rok temu. Georgina zorganizowała imprezę w gronie przyjaciół Cristiano, a piłkarz Juventusu nagle poprosił ją o rękę. Powiedziała: tak! Podczas wspomnianej imprezy nie było rodziny Cristiano, ani rodziny Rodriguez. Włoski dziennik twierdzi, że ślub już niedługo, choć wciąż nie ma ustalonej daty, bo para chce poczekać na rozwój wydarzeń związanych z pandemią koronawirusa, by im nie przekreślił miłosnych planów.

 
 

"LGdS" sugeruje, że para ma już konkretne plany na przyszłość. W końcu kilka miesięcy temu Ronaldo zainwestował w nową nieruchomość. Piłkarz wydał osiem milionów euro na działkę o powierzchni 10 000 metrów kwadratowych w Cascais, mieście o najwyższym dochodzie na mieszkańca w całej Portugalii, oddalonym o 30 km od Lizbony. "Georgina co miesiąc odwiedza i nadzoruje plac budowy, bo to właśnie tam mają zamieszkać, gdy Ronaldo przestanie kopać piłkę" - czytamy.

Cristiano Ronaldo przygotowuje się do trzeciego sezonu w Juventusie. 34-latek do tej pory rozegrał dla Starej Damy 64 spotkania w Serie A, zdobył 52 bramki i zanotował 15 asyst.

Przeczytaj też:

Więcej o: