Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Hiszpanie czarują na treningu. Ponad pięć mln wyświetleń. Hit internetu [WIDEO]

Popularność w sieci zdobywa nagranie z treningu reprezentacji Hiszpanii przed spotkaniem w ramach Ligi Narodów. Hiszpanie zmierzą się z Niemcami 3 września na Mercedes-Benz Arenie w Stuttgarcie. Thiago Alcantara oraz Rodri sprawiają wrażenie przygotowanych i będących w pełni sił przed pierwszym meczem fazy grupowej.

Nagranie z treningu udostępniono w mediach społecznościowych reprezentacji Hiszpanii. Na wideo widać, jak Thiago Alcantara (Bayern Monachium) wraz z Rodrim (Manchester City) przerzucają do siebie piłkę na kilkadziesiąt metrów, nie dając jej spaść na ziemię. Na Twitterze nagranie odtworzono ponad 5 milionów razy. 

Zobacz wideo "Liga Narodów to pieniądze, prestiż i poligon doświadczalny"
Ponad 5 000 000 wyświetleń na Twitterze (i wciąż wzrasta). Film z Thiago i Rodrim jest najczęściej odwiedzanym wideo w naszej siedmioletniej obecności na Twitterze!

- podpisano nagranie z wyczynami hiszpańskich pomocników.

Liga Narodów. Startują pierwsze mecze, reprezentanci Hiszpanii bawią się piłką po trudnym sezonie

Hiszpańscy pomocnicy charakteryzują się precyzją oraz odpowiednim wyszkoleniem technicznym, które prezentują na treningach czy meczach. Jak widać na opublikowanym wideo, Thiago Alcantara i Rodri są przykładem wzorowej kontroli nad piłką. Piłkarze przygotowują się do pierwszego meczu w Lidze Narodów, który rozegrają w środę (3 września) o godz. 20:45.

Reprezentacja Hiszpanii znajduje się w grupie A pierwszej dywizji Ligi Narodów. Rywalami piłkarzy z Półwyspu Iberyjskiego będą drużyny narodowe z Niemiec, Szwajcarii oraz Ukrainy. Pierwsza i ostatnia z wymienionych drużyn będą najbliższymi rywalami zespołu prowadzonego przez Luisa Enrique. Spotkanie. Ukrainą rozegrane zostanie w niedzielę (6 września) na Stadionie Alfredo di Stefano w Madrycie.