PZPN wyrzucił trenera z kursu UEFA PRO! "Przyczyny etyczno-moralne"

Andrzej Moskal, trener IV ligowego Agroplonu Głuszyna, został usunięty przez PZPN z listy uczestników kursu UEFA PRO 2020-21 w Szkole Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej - poinformował portal laczynaspilka.pl.
Zobacz wideo Znani polscy piłkarze wracają do Ekstraklasy

Przyczyną jego usunięcia było skandaliczne zachowanie, jakiego dopuścił się w meczu 7. kolejki IV ligi BS Leśnica 2020/2021 (grupa opolska) pomiędzy Porawie Większyce a Agroplonem Głuszyna. Gdy gospodarze prowadzili 3:1 sędzia pokazał czerwoną kartkę po faulu jednemu z zawodników drużyny z Głuszyny. Po chwili zaczęła się awantura. Doszło do przepychanki, w wyniku której Andrzej Moskal, trener Agroplonu uderzył sędziego w twarz.

Surowa kara dla trenera IV ligowego Agroplonu Głuszyna. "Z przyczyn etyczno-moralnych"

Mecz został przerwany, a Agroplon Głuszyna został ukarany walkowerem, a trenera spotkały znacznie bardziej surowe konsekwencje. Wydziału Gier i Dyscypliny PZPN za naruszenie nietykalności sędziego ukarał trenera, usuwając go z listy uczestników kursu UEFA PRO 2020-21 w Szkole Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej.

- Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że z przyczyn etyczno-moralnych usuwa trenera Andrzeja Moskala z listy uczestników kursu UEFA PRO 2020-21 w Szkole Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej - możemy przeczytać na portalu laczynaspilka.pl i na Twitterze PZPN-u.

Przeczytaj także:

Więcej o: