Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mateusz Borek będzie komentował mecze w TVP Sport. Ujawniono szczegóły

Mateusz Borek zadebiutuje jako komentator w TVP Sport! Znany dziennikarz skomentuje spotkanie Niemcy - Hiszpania w Lidze Narodów, a to jeszcze nie wszystko.

Mateusz Borek współpracuje z TVP Sport od 22 sierpnia, gdy poprowadził studio przed walką Dilliana Whyte'a z Aleksandrem Powietkinem. I jak się okazuje, kibice będą mogli go usłyszeć po raz kolejny, jako że 3 września skomentuje spotkanie Niemcy - Hiszpania w Lidze Narodów. Dodatkowo poprowadzi studio przed meczem Bośnia i Hercegowina - Polska (7 września). - W planach są też mecze Ekstraklasy z komentarzem Mateusza Borka - czytamy na stronie TVP Sport.

Zobacz wideo Domenech o Lewandowskim: Powinien mieć szanse na Złotą Piłkę

Mateusz Borek będzie komentował również Bundesligę

Nie jest to jedyna antena, na której będziemy mogli usłyszeć Borka, który będzie komentował również spotkania Bundesligi na antenie Canal+ (po jednym spotkaniu w każdej kolejce). Umowa została podpisana na rok i nie zawierała zapisu, który wykluczałby jego współpracę z innymi stacjami.

Starcie Niemcy - Hiszpania będzie największym hitem 1. kolejki Ligi Narodów - w grupie 4. grają również Szwajcaria oraz Ukraina. Za to Polska najpierw zagra z Holandią (4 września), a trzy dni później zmierzy się z Bośnią i Hercegowiną (oba mecze rozegra na wyjazdach, w tej grupie są jeszcze Włochy).