Andrzej Moskal uderzył sędziego w twarz. Zdecydowana reakcja, czeka surowa kara

Mecz IV ligi opolskiej Porawia Większyce z Agroplonem Głuszyna został zweryfikowany jako walkower po skandalicznym zachowaniu trenera drużyny Agroplonu. Jak podaje portal galaktycznyfutbol.pl, Andrzej Moskal miał uderzyć w twarz sędziego, który pokazał jednemu z jego zawodników czerwoną kartkę.

Do skandalicznej sytuacji doszło podczas meczu IV ligi w Większycach. Tamtejsze Porawie rozgrywało mecz przeciwko Agroplonowi Głuszyna i prowadziło 3:1. Potem doszło jednak do starcia przy linii bocznej, a spotkanie zostało przerwane.

Walkower w IV lidze! Sędzia uderzony przez trenera po zamieszaniu wywołanym czerwoną kartką

Jak informuje portal galaktycznyfutbol.pl, sędzia pokazał czerwoną kartkę po faulu jednego z zawodników drużyny z Głuszyny i doszło do sporego zamieszania. W trakcie przepychanki sędziego w twarz miał uderzyć trener Agroplonu, Andrzej Moskal. Portal WP Sportowe Fakty informował, że jeden ze świadków zdarzenia mówił o uderzeniu sędziego w ramię, a nie twarz.

Mecz został przerwany i zweryfikowany jako walkower dla Porawia Większyce. Agroplon Głuszyna został ukarany walkowerem, a jego trenera może czekać jeszcze dodatkowa kara od Wydziału Gier i Dyscypliny. Porawie jak do tej pory wygrało wszystkie pięć spotkań rozegranych w nowym sezonie piłkarskiej IV ligi opolskiej.