Jakub Wawrzyniak ma koronawirusa. "Odczuwam tego gnoja w sobie"

Jakub Wawrzyniak ma koronawirusa. Były reprezentant Polski poinformował o tym, wstawiając zdjęcie sprzed wykonania drugiego testu, dziesięć dni po zakażeniu. - Musiałem przerwać koszenie trawy - skomentował w poście na Twitterze.

Jakub Wawrzyniak poinformował, że jest zakażony koronawirusem. 37-latek wstawił zdjęcie na Twitterze przed wykonaniem kolejnego testu na COVID-19. Wynika z niego, że to już dziesiąty dzień po otrzymaniu pozytywnego wyniku, ale były reprezentant Polski wcześniej nie podawał, że ma koronawirusa.

Zobacz wideo Potęgi chcą Sebastiana Walukiewicza. "Takich piłkarzy nie ma" [SEKCJA PIŁKARSKA #59]

Jakub Wawrzyniak ma koronawirusa. "Musiałem przerwać koszenie trawy"

- Musiałem przerwać koszenie trawy - skomentował Wawrzyniak w zamieszczonym poście. - Dzisiaj odwiedziny sanepidu i kolejny test. Mimo tego, że odczuwam tego gnoja w sobie, to liczę, że jutro dostanę telefon z wynikiem negatywnym. Dbajcie o siebie - napisał. 

Wawrzyniak zakończył karierę w 2019 roku po sezonie spędzonym w GKS-ie Katowice. Wcześniej grał m.in. w Lechii Gdańsk, Legii Warszawa, Widzewie Łódź czy Amkarze Perm. W reprezentacji Polski zagrał 49 razy i zdobył jednego gola. Obecnie jest jednym z ekspertów Kanału Sportowego na YouTube. 

Przeczytaj także:

Więcej o: