Gdzie odejdzie Edison Cavani z PSG? Menedżer zawodnika uchylił rąbka tajemnicy

- Negocjacje z Benfiką? Trwają, ale jeszcze zostało nieco szczegółów - oświadczył Walter Guglielmone, brat, a zarazem agent Edinsona Cavaniego.

Zaledwie cztery gole w Ligue 1 i jeden w Lidze Mistrzów - tak mizernie prezentuje się w minionym sezonie bilans Edinsona Cavaniego. Bilans, którego już nie poprawi w Ligue 1, bo Urugwajczyk nie wspiera drużyny podczas turnieju "Final 8" Ligi Mistrzów w Lizbonie. Skąd taki słaby wynik Cavaniego? Mało grał, bo albo leczył urazy, albo przegrywał walkę o skład z Mauro Icardim, pozyskanym z Interu Mediolan. Cavani trafił do PSG latem 2013 roku, kiedy Napoli zarobiło na nim około 64 milionów euro. Od tego czasu zdobył dla paryskiego klubu 200 bramek. 33-letni napastnik podobno jest już dogadany z Benfiką Lizbona.  Urugwajczyk dostał ofertę w wysokości 8 mln euro rocznej pensji plus bonusy.

Zobacz wideo Pirlo zastąpił Sarriego w Juventusie. "Żyją nadzieją, że będą mieli swojego Guardiolę"

- Negocjacje z Benfiką? Trwają, ale jeszcze zostało nieco szczegółów - oświadczył Walter Guglielmone, brat a zarazem agent napastnika. W ciągu kilku dni obaj mają pojechać do Lizbony i sfinalizować rozmowy z Benfiką. 

Benfica w minionym sezonie długo była liderem ligi portugalskiej, ale straciła szanse na mistrzostwo przez fatalne wyniki po wznowieniu ligi - łącznie zdobyła 77 pkt, czyli o pięć mniej od FC Porto.

Przeczytaj też:

Więcej o: