Show Sławomira Peszki w debiucie! Gol byłego reprezentanta! I to nie był koniec

Sławomir Peszko zadebiutował w Wieczystej Kraków w lidze okręgowej i zdobył jedną bramkę. Nowy klub byłego reprezentanta Polski pokonał w środę rezerwy Hutnika Kraków 3:0.

Sławomir Peszko w czerwcu został piłkarzem Wieczystej Kraków, ale na oficjalny debiut musiał czekać aż do 12 sierpnia. Nowy klub pomocnika objął prowadzenie w 30. minucie za sprawą Adriana Frańczaka. Na 2:0 podwyższył sam Peszko przed przerwą.

Sławomir PeszkoPeszko zachwycony nowym klubem. "Jeśli czegoś nie mamy, w dwie godziny tu będzie"

Skrzydłowy oddał precyzyjny strzał z szesnastu metrów, po którym musiał skapitulować bramkarz rywali. W 67. minucie ten sam zawodnik mógł się cieszyć z kolejnej bramki, ale ostatecznie zweryfikowano ją jako trafienie samobójcze.

Sławomir Peszko otwiera lokal z trzema innymi piłkarzami. Będzie wódka Sławomir Peszko otwiera lokal z trzema innymi piłkarzami. Będzie wódka "Peszko"

Mecz Wieczystej śledził komplet widzów. Był to pierwszy mecz dla klubu z Małopolski w nowym sezonie ligi okręgowej.

Sławomir Peszko w marcu bieżącego roku rozwiązał kontrakt z Lechią Gdańsk, dlatego do Wieczystej Kraków przeniósł się na zasadzie wolnego transferu. Przed rozwiązaniem kontraktu z drużyną z Trójmiasta w tym poprzednim sezonie ekstraklasy w osiemnastu meczach zdobył trzy bramki i zaliczył dwie asysty. W reprezentacji Polski rozegrał 44 spotkania i strzelił dwa gole.