Lewandowski pokazał się z cackiem na ręku za ponad pół miliona złotych

Niemal 150 tys. dolarów - na tyle wyceniany jest zegarek Royal Oak Perpetual Calendar, którym na jednym ze zdjęć pochwalił się Robert Lewandowski. O cenie zegarka polskiego napastnika napisał The Guide Watches, publikując zdjęcie na Instagramie.

20 mln euro - mniej więcej tyle rocznie wpływa na konto Roberta Lewandowskiego. Według oficjalnych danych taką kwotę polski napastnik otrzymuje za grę w Bayernie Monachium. Do tego doliczyć należy jeszcze bonusy zapisane w kontrakcie, a także umowy reklamowe. Polski napastnik nigdy przesadnie z bogactwem się jednak nie obnosi. Nie oznacza to jednak, że całkowicie stroni od drogich i luksusowych produktów. 

Zobacz wideo "Uderzyło mnie to, co Lewandowski zrobił z rekordem prędkości. Coś wspaniałego, zaskoczył mnie" [SEKCJA PIŁKARSKA #53]

Lewandowski pokazał się z cackiem na ręku za ponad pół miliona złotych

Na Twitterze Bayernu Monachium pojawiło się zdjęcie, na którym widać Lewandowskiego z markowym zegarkiem. Zegarkiem nie byle jakim. Jak zauważył The Guide Watches, profil na Instagramie specjalizujący się w zegarkach, to Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar. Jego wartość rynkowa to 145 tys. dolarów. W przeliczeniu na złotówki daje to więc ponad pół miliona zł.

 

Na jednej z polskich stron z luksusowymi zegarkami, model, w jakiego posiadaniu jest Lewandowski, kosztuje dokładnie 557 tys. zł. Nieco tańszy jest inny wariant kolorystyczny. Za podobny zegarek ze srebrną bransoletą zapłacić należy bowiem "zaledwie" 380 tys. zł.

Przeczytaj także:

Więcej o: