Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Radosław Majewski odchodzi z klubu. Trenuje z polskim drugoligowcem

- Na pewno chcę jeszcze grać. Mam już kilka zapytań, nie zamykam się na żaden kierunek - powiedział w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Radosław Majewski, który odchodzi ze swojego klubu.

Radosław Majewski od roku jest zawodnikiem australijskiego Western Sydney Wanderers FC - początkowo jego kontrakt wygasał z końcem maja, ale został przedłużony o trzy miesiące. Jednak 33-letni pomocnik nie gra od października ze względu na kontuzję (zerwane więzadła krzyżowe) i dowiedział się od swojego klubu, że jego kontrakt nie zostanie przedłużony po raz kolejny, choć sam był gotowy na dalsze występy.

Zobacz wideo Lech może sprowadzić kolejnego piłkarza. "Lech powinien mieć trzeciego napastnika"

Radosław Majewski: Nie zamykam się na żaden kierunek

Majewski obecnie trenuje z drugoligowym Zniczem Pruszków, czyli klubem, którego jest wychowankiem. - Jestem w pełnym treningu. Brakuje mi tylko rytmu meczowego. Na pewno chcę jeszcze grać. Mam już kilka zapytań, nie zamykam się na żaden kierunek - powiedział w rozmowie z "PS".

9-krotny reprezentant Polski będzie wolnym piłkarzem od 1 września. W przeszłości grał w m.in. Polonii Warszawa, Nottingham Forest, Huddersfield, greckiej Verii, Lechu Poznań oraz Pogoni Szczecin.

Więcej o: