Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zaginął polski piłkarz. Klub apeluje o pomoc. Ostatnio był w Holandii

Zaginął 23-letni Dominik Kaczor, piłkarz Klimontowianki PBI Klimontów. Ostatni raz był widziany w sobotę w jednej z holenderskich miejscowości.

Świętokrzyski klub z Klimontowa wystosował apel w sprawie Dominika Kaczora. 23-latek ostatni raz był widziany w sobotę 1 sierpnia około godziny 17:00 w Holandii. Od tego czasu ślad po nim zaginął.

Zobacz wideo Barcelona cierpi pod wodzą Setiena. "Traktuje piłkarzy jak idoli"

Zaginął piłkarz klubu z okręgówki

- Zaginął Dominik Kaczor, piłkarz Klimontowianki, urodzony 8 lipca 1997 roku. Ostatnio widziany był w sobotę 1 sierpnia w Midden Peelweg 5. 5975MZ Sevenum w Holandii około godziny 17.00 - od tamtej pory ślad po nim zaginął. Wszystkie osoby, które mogą coś wiedzieć na temat Dominika, proszone są o kontakt. Zarazem prosimy również o udostępnienie poniższego postu! - czytamy w poście opublikowanym na facebookowej stronie świętokrzyskiej drużyny. Po kilkunastu godzinach post został udostępniony przez prawie 1000 osób. 

Klimontowianka występuje na poziomie świętokrzyskiej klasy okręgowej. W sobotę w pierwszej kolejce nowego sezonu ograła LKS "Orlęta" Kielce 5:0. Kaczor od sezonu 2018/2019 jest zawodnikiem LKS Klimontowianki. 

Przeczytaj też:

Więcej o: