Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Legenda Bayernu twierdzi, że wygląda lepiej niż Cristiano Ronaldo. A ma 46 lat

Ze Roberto, były brazylijski piłkarz, stwierdził, że wygląda lepiej niż Cristiano Ronaldo. 46-latek kilka miesięcy temu pokazał na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje umięśnioną klatkę piersiową. - Dziś powiedziałbym, że mam lepszą sylwetkę, bo grałem do 43 roku życia. Jeśli on też będzie tyle grać, to powiem, że jest lepszy - stwierdził Ze Roberto.

Ze Roberto to były zawodnik Realu Madryt i Bayernu Monachium, który wygląda obecnie jak kulturysta, a nie emerytowany piłkarz. Brazylijczyk postanowił porównać się z Cristiano Ronaldo.

Zobacz wideo Juventus - Lazio 2:1. Ronaldo z dwoma golami - skrót meczu [Eleven Sports]

Ze Roberto o Cristiano Ronaldo i Ronaldo "El Fenomeno"

46-latek uważa, że obecnie ma lepszą formę fizyczną niż gwiazda Juventusu. - Dziś powiedziałbym, że mam lepszą sylwetkę, bo grałem do 43 roku życia. Jeśli on też będzie tyle grać, to powiem, że jest lepszy - powiedział Ze Roberto, cytowany przez "The Sun".

Zobacz nieprawdopodobną muskulaturę Ze Roberto:

 

Ostatnim europejskim klubem byłego obrońcy był Hamburg. Później przeniósł się do Kataru do Al-Gharafy. Następnie przez pięć lat występował w Brazylii - w Gremio i Palmeiras, gdzie w 2017 roku skończył karierę.

Ze Roberto wspomniał również o pobycie w Realu Madryt w latach dziewięćdziesiątych, kiedy występował razem z Ronaldo "El Fenomeno". - Prawie nie spał. Pił szklankami, a następnego dnia trenował jak zwierzę. Uwielbiał imprezy. Po wyjściu z nich, przyjeżdżał kolejnego dnia na trening, na którym robił niesamowite rzeczy. To było niemożliwe. Gdy inni próbowali to powtórzyć, to po jednym dniu byli ledwo żywi - ujawnił 46-latek.

Przeczytaj także:

Więcej o: