Wielkie zmiany w Canal+Sport. Odchodzą znani dziennikarze i eksperci

Kazimierz Węgrzyn, Maciej Murawski, Adam Westfal i Paulina Czarnota-Bojarska odchodzą z redakcji Canal+Sport - poinformował Szymon Jadczak, dziennikarz TVN24. Stację czekają duże zmiany kadrowe.

Canal+Sport po zakończeniu sezonu rozpoczął zmiany kadrowe. Stacja, której dyrektorem jest od niedawna Michał Kołodziejczyk (były redaktor naczelny portalu Sportowe Fakty WP) rozstaje się z kilkoma pracownikami. Jak poinformował na Twitterze Szymon Jadczak, redakcję C+Sport opuszczą eksperci, Kazimierz Węgrzyn i Maciej Murawski, a także reporterka Paulina Czarnota-Bojarska. Portal wirtualnemedia.pl dodał, że z telewizją pożegna się także dziennikarz Adam Westfal.

Zobacz wideo Lech zarobi miliony na transferach? "Jest duże zainteresowanie naszymi piłkarzami" [SEKCJA PIŁKARSKA #57]

Duże zmiany w Canal+Sport. Odchodzą eksperci i dziennikarze

Węgrzyn i Murawski od lat pracowali na stanowiskach ekspertów C+Sport. Obydwaj są byłymi piłkarzami. Pierwszy karierę zakończył w 2005 roku, a drugi w 2009. Ostatnim klubem w karierze obydwu była Cracovia. 

Czarnota-Bojarska od lat była natomiast reporterką stacji, obecną na meczach każdej kolejki Ekstraklasy. Dziennikarka była jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci Canal+Sport. Jej profil na Twitterze śledzi ponad 37 tysięcy osób. Westfal dziennikarzem C+ był od przeszło 20 lat.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.