Piłkarze Zenita podnosili trofeum. Nagle trzask i zapadła cisza [WIDEO]

- Jak pewnie słyszeliście, udało nam się upuścić i rozbić Puchar Rosji. Chcielibyśmy przeprosić - napisał Zenit Sankt Petersburg na Twitterze. Klubowy profil przeprosił fanów za rozbicie trofeum podczas świętowania jego zdobycia.
Zobacz wideo Lech Poznań ma przygotowanego następcę Kamila Jóźwiaka. "To będzie wzmocnienie"

Branislav Ivanović świętowanie zdobycia Pucharu Rosji będzie wspominał z mieszanymi odczuciami. Jako kapitan, wzniósł trofeum jako pierwszy. Gdy to zrobił, piłkarze Zenita Sankt Petersburg, którzy po bramce Artioma Dziuby pokonali 1:0 FC Chimki, rozpoczęli świętowanie. Jednak już po kilkudziesięciu sekundach wśród graczy zapadła cisza, a niektórzy z nich złapali się za głowy. Wszystko dlatego, że Ivanović upuścił puchar.

Branislav Ivanović jak Sergio Ramos. Klub przeprosił za rozbicie pucharu

Po tym, jak kapitan Zenita wypuścił puchar z rąk, trofeum upadło na murawę, przez co rozbiła się szklana pokrywka, co było wyraźnie słychać. Na chwilę zapadła cisza; koledzy początkowo nie mogli uwierzyć w to, co się stało, po czym szybko wrócili do świętowania i jak widać na nagraniu, Ivanović niezbyt przejął się swoją wpadką:

 

- Jak pewnie słyszeliście, udało nam się upuścić i rozbić Puchar Rosji. Chcielibyśmy przeprosić - napisał anglojęzyczny profil Zenita na Twitterze, publikując nagranie, na którym widać było moment, w którym Ivanović upuścił puchar.

To nie pierwszy raz, gdy jakiemuś piłkarzowi zdarza się zniszczyć trofeum zdobyte przez jego drużynę. W 2011 roku Sergio Ramos upuścił Puchar Hiszpanii - trofeum wypadło zawodnikowi z rąk i wpadło pod koła autobusu, którym jechała drużyna Realu Madryt.

Przeczytaj także:

Więcej o: