Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Peszko i Szymkowiak to nie wszystko! Kolejny były reprezentant Polski w okręgówce

Najpierw Sławomir Peszko, potem Mirosław Szymkowiak, a teraz Paweł Golański - kolejny były reprezentant Polski zagra w lidze okręgowej! 37-latek podpisał kontrakt z LKS-em Różyca, w którym będzie występować w przyszłym sezonie.

Liga okręgowa w przyszłym sezonie może przyciągnąć na boiska więcej kibiców, niż ktokolwiek kiedykolwiek się spodziewał. Na piątym szczeblu rozgrywkowym w Polsce zagra bowiem kilku piłkarzy z głośnymi nazwiskami. Kilka tygodni temu kontrakt z Wieczystą Kraków podpisał Sławomir Peszko, który do krakowskiego klubu przeszedł na zasadzie wolnego transferu po wygaśnięciu umowy z Lechią Gdańsk. Niedawno zespół LKS Szaflary poinformował natomiast, że w jego barwach zagra Mirosław Szymkowiak, który zdecydował się na wznowienie kariery. Teraz portal polsatsport.pl poinformował, że w okręgówce występować będzie kolejny były reprezentanta Polski.

Zobacz wideo Lech zarobi miliony na transferach? "Jest duże zainteresowanie naszymi piłkarzami" [SEKCJA PIŁKARSKA #57]

Peszko i Szymkowiak to nie wszystko! Kolejny reprezentant Polski zagra w okręgówce

Kolejnym byłym reprezentantem Polski występującym w lidze okręgowej został Paweł Golański. 37-latek związał się umową z LKS-em Różyca, występującym w łódzkiej okręgówce. LKS jest beniaminkiem, który jeszcze w minionych rozgrywkach występował w A klasie.

Golański to 14-krotny reprezentant Polski, który w biało-czerwonych barwach strzelił jednego gola. 37-latek zagrał na jednym wielkim turnieju - Leo Benhakker zabrał go na Euro 2008, gdzie Golański wystąpił w spotkaniach z Niemcami (0:2) i Austrią (1:1).

Wychowanek ŁKS-u Łódź w karierze występował m.in. w Steaule Bukareszt czy zespole ASA Tirgu Mures. Ostatnim klubem w jego karierze była Chojniczanka Chojnice, w barwach której grał w sezonie 2016/17. Później nie występował w żadnej drużynie.

Przeczytaj także: