Drużyna Davida Beckhama najgorsza w historii ligi! Niechlubny rekord

Inter Miami przeszedł do niechlubnej historii ligi MLS. Zespół, którego właścicielem jest David Beckham, jako pierwszy w historii przegrał pierwszych pięć meczów nowego sezonu.

W historii MLS zdarzały się już zespoły, które nie wygrały żadnego z pierwszych pięciu spotkań, rozpoczynających nowe rozgrywki w Stanach Zjednoczonych, jak Chivas w 2005 roku czy Montreal w 2012. Inter Miami jest jednak pierwszą drużyną, która przegrała pierwszych pięć meczów, zapisując się w historii ligi.

Zobacz wideo Juventus - Lazio 2:1. Ronaldo z dwoma golami - skrót meczu [Eleven Sports]

Pierwsze dwa mecze odbyły się jeszcze w marcu, przed przerwaniem rozgrywek z powodu pandemii koronawirusa. Kolejne trzy, w tym poniedziałkowe starcie z New York City, sprawiły, że Inter Miami zaliczyło najgorszy start sezonu w historii MLS, a swoją rękę do tego dołożyła m.in. drużyna Kacpra Przybyłki, Philadelphia Union, która także wygrała z zespołem Davida Beckhama 2:1.

Beckham chce budować potęgę. Gigantyczne pieniądze, wielkie plany transferowe

David Beckham wymarzył sobie klub w MLS i właśnie to marzenie spełnia. Plany ma imponujące, chce ściągnąć do Ameryki największe gwiazdy i budować potężny Inter Miami. - Jestem przekonany, że ktoś pokroju Modricia czy Neymara trafi do Miami - uważa Adam Kotleszka, ekspert TVP Sport. Gdyby jednak Beckham nie odniósł sukcesu sportowego, to na pewno zarobi gigantyczne pieniądze. Już jest 305 mln dolarów do przodu - więcej o ambitnym planie Davida Beckhama możecie przeczytać w tekście Dominika Wardzichowskiego.

Przeczytaj także:

Więcej o: