Przedziwny wywiad po awansie. Piłkarz oskarżany o zażycie narkotyków odpowiada [WIDEO]

Piłkarz wracającego do hiszpańskiej ekstraklasy Cadizu, Nano Mesa, podzielił się w mediach społecznościowych wynikiem swojego testu na obecność kokainy. To pokłosie spekulacji mediów, które w dziwnym zachowaniu zawodnika podczas świętowania awansu jego zespołu do La Ligi doszukiwały się wpływu narkotyków.

Po tym, jak Cadiz zapewnił sobie w miniony weekend awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, piłkarze oddali się świętowaniu tego sukcesu. Celebracji towarzyszyły kamery klubowej telewizji, a co za tym idzie wywiady. Jednego z nich udzielił występujący na pozycji napastnika Nano Mesa. Hiszpan podczas rozmowy był bardzo ekspresyjny, a jego mimika twarzy stała się obiektem analiz kibiców i dziennikarzy w mediach społecznościowych. Wniosek? Podejrzenie zażycia kokainy.

Piłkarz poczuł się wywołany do tablicy i by bronić swojego dobrego imienia, wykonał test na obecność narkotyku. Wynik, jak pokazuje zdjęcie opublikowane przez Mesę, był negatywny.

Wynik testu na obecność kokainy Nano Mesy.Wynik testu na obecność kokainy Nano Mesy. twitter.com

- Czułem, że powinienem to zrobić, bo te insynuacje były całkowicie nieprawdziwe. Proszę, uszanujcie mnie jako człowieka i nie powtarzajcie tych kłamstw. Pozwólcie cieszyć się mi i zespołowi naszym zasłużonym sukcesem - napisał w oświadczeniu Mesa.

 

Cadiz do hiszpańskiej ekstraklasy powrócił po czternastu latach przerwy. Duży tekst poświęcony klubowi z Kadyksu przeczytać można TUTAJ.

Więcej o: