Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wyciekło nagranie Adriano. Bolesny upadek gwiazdy... [WIDEO]

Adriano, była gwiazda Interu, od wielu lat ma problemy z alkoholem. Do sieci wyciekł nowy film, na którym Brazylijczyk jest kompletnie pijany. Po wyjściu z imprezy zaczepia po drodze obce osoby i nie potrafi sam utrzymać równowagi, wspierając się o ramię znajomego.

Adriano od kilku lat nie gra w piłkę, a jego problemy z alkoholem po raz kolejny dały o sobie znać. W mediach społecznościowych ukazał się film, na którym były brazylijski napastnik jest kompletnie pijany i podtrzymuje się przyjaciela, aby utrzymać równowagę. Wszystkie osoby, które mu towarzyszą, nie zachowują żadnego reżimu sanitarnego, aby uniknąć zakażenia koronawirusem.

Zobacz wideo Wyciekło nagranie Adriano. Bolesny upadek byłej gwiazdy piłki

To nie po raz pierwszy, kiedy były piłkarz imprezuje w okolicach Rio de Janeiro. Zabawy z przyjaciółmi i picie alkoholu są  tej chwili jego jedynym zajęciem. Niestety nie należy już do nich piłka nożna. - Moi przyjaciele czasami dzwonią do mnie, bym obejrzał z nimi mecz Flamengo czy Corinthians. Odmawiam. Tęsknię. Rozklejam się, gdy oglądam mecze i zdaję sobie sprawę, że kiedyś grałem na takim poziomie - powiedział Adriano.

Koszmarny upadek Adriano. Kluczowym momentem śmierć ojca

Adriano jest najbardziej znany z gry w Interze Mediolan (2005-2009), z którym aż cztery razy wywalczył mistrzostwo kraju. Życie napastnika zmieniło się diametralnie po śmierci jego ojca. - Od tego dnia z Massimo Morattim [ówczesnym prezesem Interu] traktowaliśmy go jak młodszego brata. Nadal grał w piłkę, strzelał gole, dedykował je swojemu ojcu, wskazując palcem na niebo. Ale po tym telefonie wszystko się zmieniło. Nie byliśmy w stanie wyciągnąć go ze szponów depresji. To moja największa porażka, czułem się bezsilny - opowiadał Zanetti. Więcej o walce Adriano z nałogiem i przyczynach upadku wielkiego piłkarza przeczytasz w tym tekście >> 

Przeczytaj także: