Mateusz Borek ujawnia, gdzie Boruc zagra w kolejnym sezonie! Legia nie ma szans

- Nie sądzę, żeby z racji finansowych przyjście Artura do Legii Warszawa było możliwe - stwierdził Mateusz Borek w programie "Misja Futbol".

Latem 2015 roku Artur Boruc opuścił Southampton i podpisał kontrakt z Bournemouth. Do tej pory Polak rozegrał 129 spotkań dla angielskiego klubu, ale w rozgrywkach 19/20 nie wystąpił ani razu, a jego umowa wygasa 31 lipca. Jaka będzie przyszłość Boruca? Do Legii najprawdopodobniej nie wróci.

Zobacz wideo Napoli - Milan 2:2. Skrót spotkania [ELEVEN SPORTS]

- Nie sądzę, żeby z racji finansowych przyjście Artura do Legii Warszawa było możliwe. Z tego co słyszę, to on zostaje Bournemouth na kolejny sezon. Niezależnie od tego, w jakiej klasie rozgrywkowej będzie zespół - stwierdził Mateusz Borek w programie "Misja Futbol".

Spekulowano, że Boruc może zastąpić Radosława Majeckiego, który odszedł z zespołu mistrza Polski do Monaco. W kadrze Aleksandra Vukovicia zostało trzech bramkarzy. Są to: Mateusz Kochalski, Radosław Cierzniak oraz Wojciech Muzyk. Borek stwierdził, że do stołecznego klubu być może trafi Dusan Kuciak z Lechii Gdańsk, który w przeszłości grał już przy ulicy Łazienkowskiej.

- Podobno są dyskusje. Pierwsza oferta nie została zaakceptowana. Natomiast wydaje mi się, że Legia chce z tym bramkarzem dyskutować - powiedział jeden z założycieli Kanału Sportowego.

Więcej o:
Copyright © Agora SA