Cezary Kucharski nie wytrzymał i zaatakował. "To nie były uczciwe wybory"

Andrzej Duda uzyskał 51,21 proc. głosów w II turze wyborów prezydenckich, co oznacza, że pokonał Rafała Trzaskowskiego. Co prawda jeszcze nieoficjalnie, ale jak podaje PKW, wliczenie brakujących głosów nie wpłynie już znacząco na wyniki. - To nie były uczciwe i demokratyczne wybory - napisał na Twitterze Cezary Kucharski, były reprezentant Polski i były menedżer Roberta Lewandowskiego.

Oficjalnych wyników jeszcze co prawda nie ma, ale można już napisać, że Andrzej Duda pokonał Rafała Trzaskowskiego w II turze wyborów prezydenckich. Według wstępnych danych PKW obecny prezydent uzyskał 51,21 proc. głosów. Wynik może się jeszcze zmienić, ponieważ wciąż nie policzono wszystkich głosów, ale nawet one nie zmienią już raczej zwycięzcy. - To nie są liczby, które by spowodowały zmianę wyniku - mówi Sylwester Marciniak, szef PKW.

Zobacz wideo Zawodnicy będą mniej zarabiać? "W Polsce wielu piłkarzy ma eldorado"

Cezary Kucharski o wyborach: Nie były uczciwe i demokratyczne

Wybory, jak zawsze, wzbudziły mnóstwo kontrowersji i komentarzy. Niektórzy twierdzą, że nie były one sprawiedliwe. Jedną z takich osób jest Cezary Kucharski, były reprezentant Polski w piłce nożnej i były menedżer Roberta Lewandowskiego. 49-latek już w niedzielę wieczorem napisał na Twitterze: "To nie były uczciwe i demokratyczne wybory".

Kucharski, który w latach 2011-2015 był posłem na Sejm VII kadencji z ramienia Platformy Obywatelskiej, napisał, że niezależnie od wyniku wyborów i tak podtrzyma swoją opinię. Na prośbę internautów Kucharski przyznał, że jego głównym zarzutem było wspieranie kampanii Andrzeja Dudy przez telewizję publiczną.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.