Bezmyślnie zachowanie trenera. Klubowi odjęto punkty, a on został zwolniony

Valerien Ismael nie jest już trenerem LASK Linz. Austriacki klub zwolnił szkoleniowca po tym, jak przez jego naruszenie standardów bezpieczeństwa odjęto im cztery punkty w ligowej tabeli.

Trener LASK Linz, Valerien Ismael nie pracuje już w austriackim klubie. Został zwolniony po tym, jak przez jego naruszenie standardów bezpieczeństwa drużynę ukarano odjęciem czterech punktów w ligowej tabeli. 

Zobacz wideo Genoa - Napoli 1:2. Skrót meczu [Eleven Sports]

Zmiana trenera w austriackim klubie. Naruszył standardy bezpieczeństwa

Ismael w połowie maja zezwolił na wspólny trening piłkarzy drużyny z Linzu. Wtedy obowiązywały jeszcze restrykcyjne zasady dotyczące aktywności piłkarzy związane z epidemią koronawirusa. Francuza zwolniono, a jego miejsce zajął Dominik Thalhammer.

LASK Linz ostatecznie zajął czwarte miejsce w lidze austriackiej, choć w pewnym momencie był nawet liderem tabeli rozgrywek. Mistrzem Austrii został Red Bull Salzburg. Zawodnicy pod wodzą Thalhammera zagrają jeszcze w Lidze Europy, gdzie czeka ich rewanżowy mecz 1/8 finału przeciwko Manchesterowi United. W pierwszym spotkaniu Anglicy wygrali aż 5:0 na wyjeździe. 

Przeczytaj także:

Więcej o: