Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert i Anna Lewandowscy już na wakacjach. Dziennikarze wyśledzili, gdzie je spędzają

Robert i Ania Lewandowscy udali się na zasłużony urlop, a dziennikarze wyśledzili, gdzie piłkarz Bayernu Monachium i jego żona spędzają w tym roku wakacje.

Mistrzostwo Niemiec, Puchar Niemiec, korona króla strzelców Bundesligi i kilka pobitych rekordów. To sezon Roberta LewandowskiegoBayernie Monachium. Ale to nie koniec, ponieważ wraz z Bawarczykami kapitan reprezentacji Polski ma jeszcze szansę na wygranie Ligi Mistrzów. Najlepszy strzelec zespołu Hansiego Flicka rozgrywa właśnie jeden z najlepszych sezonów w karierze. Polski napastnik ma szansę zostać pierwszym piłkarzem Bundesligi od 1996 roku, który wygra Złotą Piłkę. Słowem, Polak zasłużył na urlop przed sierpniowymi meczami Ligi Mistrzów.

Zobacz wideo Wolfsburg - Bayern Monachium 0:4. Robert Lewandowski na 0:3 [ELEVEN SPORTS]

Jak dowiedział się "Super Express", państwo Lewandowscy udali się do Hiszpanii. - Gdzie są? To kompleks hotelowy w Megaluf na południu Majorki. Zatem właśnie tam Lewandowscy ładują akumulatory. Nowy Rok przywitali na Malediwach. Teraz wyskoczyli bliżej i w mniej egzotyczne miejsce. Na gorącej hiszpańskiej wyspie pogoda jest doskonała, a Ania wraz z Robertem dbają też o formę. Na Instagramie nagrywają na żywo wspólne treningi, zachęcając fanów do aktywności fizyczne - czytamy w "SE".