Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sensacyjny kandydat na nowego trenera Widzewa Łódź! Klub szykuje rewolucję

W łódzkim Widzewie po ostatnich tygodniach słabszej gry drużyny w II lidze może dojść do rewolucji. Ze stanowiska ma zrezygnować doradca zarządu ds. sportowych, Rafał Pawlak. Jest także nowy kandydat na nowego trenera klubu.

Widzew nie ma dobrego okresu po powrocie do gry w II lidze. W ośmiu meczach łodzianie tylko dwa razy wygrali, zaliczyli dwa remisy i aż cztery porażki. To sprawiło, że w niedzielę po przegranej z Pogonią Siedlce na wyjeździe Widzew spadł z pozycji lidera II ligi i traci do Górnika Łęczna trzy punkty. 

Zobacz wideo Serie A. Sampdoria - SPAL 3:0. Drugi gol Linettego [ELEVEN SPORTS]

Rewolucja w Widzewie? Rafał Pawlak miał podać się do dymisji

Jak podaje dziennikarz "Gazety Wyborczej" Bartłomiej Derdzikowski do dymisji w poniedziałek rano miał podać się doradca zarządu Widzewa ds. sportowych, Rafał Pawlak. To on po poprzednim sezonie zastąpił pracującego w roli dyrektora sportowego Łukasza Masłowskiego. Wcześniej był m.in. zawodnikiem i trenerem Widzewa. 

Coraz więcej źródeł podaje też informacje o niemal pewnym zwolnieniu trenera Marcina Kaczmarka. Do tej pory najpoważniejszym nazwiskiem, które wymieniano w kontekście zastąpienia szkoleniowca, był Leszek Ojrzyński. Sam zainteresowany stwierdził w rozmowie z portalem Widzew24, że klub nie rozmawia tylko z nim. Zapytany o to, czy wybiera się do Siedlec, potwierdził i wskazał, że na trybunach pojawi się "więcej trenerów".

Sensacyjny kandydat na nowego trenera. To asystent byłego selekcjonera reprezentacji Polski

Z informacji przekazanych przez Radio Widzew wynika, że pojawił się nowy kandydat na objęcie posady Kaczmarka. To Bogdan Zając, asystent Adama Nawałki w reprezentacji Polski, a także Lechu Poznań czy Górniku Zabrze. Na razie nie ma jednak potwierdzonych informacji na temat zmiany trenera w Widzewie. 

Przeczytaj także: