Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mandżukić rozwiązał kontrakt po zaledwie pięciu meczach. Będzie wielki powrót?

Mario Mandżukić rozwiązał kontrakt z Al-Duhail SC i stał się oficjalnie wolnym zawodnikiem, o czym poinformował na Twitterze. - Doceniam zaufanie i gościnność, które otrzymałem w Katarze. Życzę wszystkiego najlepszego klubowi i całej drużynie - napisał 34-letni Chorwat.

Nie od dziś wiadomo, że Mario Mandżukić nie był zadowolony z pobytu w Katarze, gdzie trafił w styczniu. Od tego czasu rozegrał zaledwie pięć ligowych spotkań, nie strzelił żadnego gola. I już nie strzeli, bo Chorwat właśnie poinformował na Twitterze, że rozwiązał kontrakt z Al-Duhail SC za porozumieniem stron.

Zobacz wideo Popis Roberta Lewandowskiego! Maszyna do strzelania goli [ELEVEN SPORTS]

Gdzie trafi Mandżukić?

- Doszedłem do porozumienia z władzami klubu ws. rozwiązania umowy. Doceniam zaufanie i gościnność, które otrzymałem w Katarze. Życzę wszystkiego najlepszego klubowi i całej drużynie - napisał Mandżukić na Twitterze.

Co dalej? Miesiąc temu mówiło się, że Mandżukić może trafić do Turcji. Na wypożyczenie do Fenerbahce, które było gotowe pokryć dwa z pięciu milionów euro pensji 34-letniego napastnika. Włoskie media podają jednak, że Chorwat może wrócić do Serie A (w latach 2015-2019 był zawodnikiem Juventusu), bo jego pozyskaniem zainteresowany jest AC Milan.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .