Diego Maradona nagrał przedziwne wideo. "Zobacz, jak jestem więziony". Córki grożą pozwaniem legendy

Diego Maradona opublikował wideo, w którym ma ręce związane wstążką od tortu. Ma być to odpowiedź na twierdzenia jego córek, które uważają, że jest "zakładnikiem" swojego otoczenia i przez to pogłębia się jego nałóg alkoholowy.

Kilka dni temu Diego Maradona wywołał kolejny skandal. W sieci pojawił się film, na którym słynny Argentyńczyk pokazał swoje pośladki podczas tańca. Jego córka nie kryła oburzenia. - Dla innych takie zachowanie może być niespodzianką lub kpiną. Ale dla mnie jest to bardzo smutne - napisała Gianinna Maradona, była partnerka Sergio Aguero z Manchesteru City. W rozmowie z "The Sun" przyznała, że może wytoczyć ojcu sprawę sądową, aby pomóc mu wyjść z alkoholowego nałogu. 31-letnia Gianinna i jej starsza od dwa lata siostra Dalma, projektantka mody, są zaniepokojone zdrowiem Maradony i mogą skorzystać z narzędzi prawnych.

Zobacz wideo Popis Roberta Lewandowskiego! Maszyna do strzelania goli

Córki Maradony wytoczą mu sprawę w sądzie?

Jak informuje "The Sun", pojawiły się spekulacje, że Fernando Burlando, prawnik byłej żony Maradony, Claudii Villafane, może teraz reprezentować Gianinnę i Dalmę w sprawie przeciwko ich ojcu. Burlando w argentyńskim programie telewizyjnym "Intrusos" przyznał, cytowany przez "The Sun": Uważam, że aby ktoś mógł zostać pozbawiony wolności, niekoniecznie musi przebywać w piwnicy lub być zamknięty na kłódkę. Istnieją też inne sposoby, aby pozbawić wolności. Gdy nie masz zdolności i możliwości podejmowania decyzji, jest to wymowna forma pozbawienia wolności.

- Notatki, które sporządził Diego Maradona, a które były korygowane, bez żadnego dowodu, że taka była jego intencja, świadczą o tym, że inni zajmują się i zarządzają jego życiem - dodał prawnik.

Maradona kpi: Nie wiedziałem, że jestem uwięziony

Maradona zareagował na to na swój sposób. Pojawił się film, w którym siedzi związany tortową wstążką. - Nie wiedziałem, że jestem uwięziony. Zobacz, jak jestem więziony. To z ciasta, które zostało zrobione tutaj, w tym domu - powiedział Maradona.

Przeczytaj też:

Więcej o: