Monciak, czyli inaczej ulica Bohaterów Monte Cassino to jedna z najpopularniejszych ulic w Sopocie. W okresie wakacyjnym tętni życiem, a dla każdego turysty przyjeżdżającego do Trójmiasta, spacer po nim jest jednym z obowiązków. Teraz turyści do listy miejsc i lokali do zobaczenia w Sopocie będą mogli dodać kolejną pozycję - lokal "Team Spirit".
Za lokalem stoi trzech byłych i jeden obecny piłkarz Lechii Gdańsk: Sławomir Peszko, Jakub Wawrzyniak, Grzegorz Kuświk i Dusan Kuciak. - Pomysł wziął się ze scalenia dwóch pasji: do kuchni i do sportu. Obydwie to wielkie wyzwanie wymagające ciężkiej pracy, dyscypliny i miłości do tego, co się robi. Udało nam się je połączyć i zebrać równie zaangażowaną ekipę. Bo to ludzie tworzą to miejsce, zarówno ci, którzy z nami pracują, jak i ci, którzy nas odwiedzają i wspierają - na łamach portalu trojmiasto.pl powiedziała Karolina Cierniak, przedstawicielka i jedna z pracowniczek lokalu.
Ze względu na to, kto odpowiada za powstanie lokalu, można się spodziewać, że przynajmniej w pierwszych tygodniach funkcjonowania nie będzie on narzekał na brak gości. Swoje wizyty, poza wymienionymi piłkarzami, zapowiedzieli już inni zawodnicy: Sebastian Mila, Błażej Augustyn czy Patryk Lipski. Co ciekawe, w lokalu będzie sprzedawana wódka "Peszko".
Przeczytaj także: