Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zlatan Ibrahimović przyłapany. "Ferrari jest większe niż to, co zrobił na boiskach"

Zlatan Ibrahimović został przyłapany na ulicach Mediolanu za kierownicą Ferrari 488 Pista. Auto, które zostało wydane w 2019 roku kosztowało ok. 3,2 miliona koron szwedzkich, czyli nieco ponad 300 tys. euro.

Zlatan Ibrahimović w swojej karierze wielokrotnie był widziany za kierownicą luksusowych aut. Wiosną został przyłapany, gdy na ulicach Sztokholmu prowadził Ferrari Monza SP2, za którą zapłacił aż 18 milionów koron, czyli ponad 1,7 miliona euro. Jak się okazuje, to nie jedyny drogi samochód, jaki posiada szwedzki napastnik.

Zobacz wideo SSC Napoli - SPAL 3:1. Asysta Arkadiusza Recy [ELEVEN SPORTS]

- W świecie samochodów Ferrari jest większe niż wszystko to, co zrobił Zlatan na boiskach piłkarskich w historii - powiedział Markus Engstrom, redaktor naczelny Teknikens Varld, gdy zdjęcia Ibrahimovicia za kierownicą Ferrari obiegły media.

Tym razem Szwed był widziany za kierownicą Ferrari 488 Pista, czyli modelu także wydanego w 2019 roku. Auto jest uważane za jedno z trzech najszybszych Ferrari w historii, a Ibrahimović wydał na nie ok. 3,2 miliona koron szwedzkich, czyli nieco ponad 300 tys. euro. Istnieje jednak duża szansa, ze jego model był spersonalizowany, co znacznie podwyższyłoby jego cenę.

Przeczytaj także: