Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sensacyjna propozycja dla Ronaldinho. I to od kogo! Może wrócić do futbolu

Legendarny Brazylijczyk, Ronaldinho może wrócić do piłki nożnej. Pozyskać go chciałby klub Diego Maradony, Gimnasia y Esgrima La Plata.

W ostatnich miesiącach Ronaldinho nie miał najlepszego okresu. Obecnie przebywa w areszcie domowym po tym, jak w marcu został zatrzymany na lotnisku w paragwajskim Asuncion za posługiwanie się fałszywym paszportem. 

Zobacz wideo Hellas Werona - Napoli 0:2. Milik na 0:1 [ELEVEN SPORTS]

Maradona i Ronaldinho w jednym klubie? To może się wydarzyć!

Zagraniczne źródła donoszą jednak, że Ronaldinho po zakończeniu aresztu domowego jest gotowy wrócić do grania. Dziennikarze "El Dia" informują, że zainteresowany zatrudnieniem Brazylijczyka byłby klub Diego Maradony, Gimnasia y Esgrima La Plata. Podobno ofertę z argentyńskiej drużyny miał mieć już w 2016 roku i proponowano mu 1,5 miliona dolarów za rok gry. Ostatecznie do transferu nie doszło. 

Ronaldinho zakończył karierę w styczniu 2018 roku, gdy występował dla Fluminese. Zdobywał Ligę Mistrzów z FC Barceloną w sezonie 2005/2006, mistrzostwo świata z Brazylią w 2002 roku i nagrodę Złotej Piłki za rok 2005. Poza tym grał także dla AC Milan, PSG czy Flamengo. 

Przeczytaj także: