Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wypłynęły tajemnice związku Pameli Anderson z piłkarzem. "Seks 12 razy na noc"

- Rami opowiadał nam o związku z Pamelą. Zdradził, że jednej nocy uprawiał z nią seks aż 12 razy - powiedział Aleksandr Kokorin, napastnik FK Soczi, który występuje razem z Adilem Ramim. Rosjanin opowiedział o szczegółach związku francuskiego kolegi z Pamelą Anderson.

Od głośnego rozstania francuskiego piłkarza Adila Ramiego i aktorki Pameli Anderson minął rok. W czerwcu 2019 roku para rozstała się, ponieważ - jak poinformowała aktorka znana m.in. z roli w serialu "Słoneczny Patrol" - Rami prowadził podwójne życie i często ją oszukiwał. Mimo tego, że 34-latek i starsza od niego o 18 lat kobieta nie są już razem, w mediach co i rusz pojawiają się o nich nowe informacje. Teraz o wspomnianej dwójce znowu zrobiło się głośno, ponieważ o szczegółach ich związku opowiedział Aleksandr Kokorin.

Zobacz wideo Janusz Gol wskazał najlepszego piłkarza i dwie najlepsze drużyny ekstraklasy [SEKCJA PIŁKARSKA #51]

Klubowy kolega Ramiego zdradził szczegóły dotyczące związku Francuza z Pamelą Anderson. "Uprawiali seks 12 razy na noc"

Rosyjski napastnik zdradził pikantne szczegóły dotyczące związku Ramiego z Anderson. - Rami opowiadał nam trochę o związku. Zdradził, że jednej nocy uprawiał z nią seks 12 razy - przyznał 29-latek.

Para spotykała się ze sobą przez dwa lata. W 2018 roku Anderson przeprowadziła się nawet do Marsylii, by spędzać ze swoim partnerem więcej czasu. Na początku obydwoje starali się ukrywać swój związek, ale w 2019 roku wspólnie wystąpili nawet w kilku programach telewizyjnych, gdzie byli pytani m.in. o to, czy nie przeszkadza im tak duża różnica wieku.

Choć obydwoje mówili, że różnica wieku nie gra roli, a wszystko w związku układa się idealnie, w czerwcu 2019 roku doszło do rozstania. Anderson opublikowała na Instagramie filmik, w którym oskarżyła piłkarza o przemoc fizyczną i psychiczną. Dodatkowo okazało się, że 36-krotny reprezentant Francji ma romans z inną kobietą. Rami, który odniósł się do zarzutów, zaprzeczył jedynie temu, że stosował wobec kobiety przemoc.

Przeczytaj także: