Była gwiazda Legii zmarnowała karnego przez chłopca od podawania piłek! Potem nadepnął na głowę bramkarza

Nemanja Nikolić w meczu ligi węgierskiej przestrzelił rzut karny. Wszystko wskazuje na to, że bardzo mocno przyczynił się do tego... chłopiec do podawania piłek! Wszystko można zobaczyć w wideo poniżej.

Była 17. minuta meczu, gdy Nemanja Nikolić, grający w barwach MOL Fehervar, zagrał piłkę w pole karne. Jeden z rywali został jednak trafiony w rękę, a sędzia nie miał wątpliwości i podyktował "jedenastkę". Węgier podszedł do wykonania rzutu karnego, jednak jego strzał został obroniony przez bramkarza rywali. Duży wpływ na strzał Nikolicia mogło mieć zachowanie chłopca do podawania piłek, który rozpraszał Węgra, będąc za bramką. Wszystko można zobaczyć w wideo poniżej.

Widać także, że przy kolejnej interwencji bramkarza, Nikolić próbował agresywnie atakować piłkę, co skończyło się niemal nadepnięciem na głowę bramkarza. Szczęśliwie, jego zagranie nie skończyło się żadnym poważnym urazem bramkarza Honved.

Nikolić wpisał się w tym meczu na listę strzelców 4. minucie spotkania. W drugiej połowie Honved zdołał wyrównać. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1. MOL Fehervar, w którym występuje Węgier, jest wiceliderem tabeli, jednak do liderującego Ferencvaros traci aż 8 punktów, mając jeden mecz rozegrany więcej.

Zobacz wideo Dariusz Mioduski tłumaczy, jak będzie budowana Legia Warszawa [SEKCJA PIŁKARSKA #50]

Przeczytaj także:

Więcej o: