Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentant Polski krytykuje Koseckiego. "Zawsze był największym płaczkiem"

- Największym płaczkiem był Kuba Kosecki, zawsze w tym przodował i to jest strasznie wkurzające - na łamach newonce.sport powiedział Tomasz Kędziora. Zawodnik Dynama Kijów wspomniał o Koseckim, odpowiadając na pytanie o piłkarzy, którzy najbardziej irytowali go podczas gry w Ekstraklasie.

1,5 mln euro za Tomasza Kędziorę zapłaciło w lipcu 2017 roku Dynamo Kijów. Wcześniej 16-krotny reprezentant Polski był graczem Lecha Poznań. 25-latek na łamach newonce.sport opowiedział o czasie gry w Ekstraklasie, wymieniając zawodników, którzy najbardziej go w niej irytowali.

Zobacz wideo Kosecki: Były imprezy, ale nigdy nie przyszedłem na trening pod wpływem alkoholu

"Największym płaczkiem był Kuba Kosecki"

- Największym płaczkiem był Kuba Kosecki, zawsze w tym przodował i to jest strasznie wkurzające - przyznał piłkarz. - Najbardziej irytujący są ci, którzy płaczą, jak ktoś ich lekko nadepnie, a równocześnie sami grają bardzo ostro. Najbardziej w polskiej lidze irytował mnie Patryk Małecki, choć nie był płaczkiem. Po prostu cały czas gadał jakieś głupoty i zawsze zaczepiał kibiców. Skup się na rywalu, jemu możesz powiedzieć nawet coś nieprzyjemnego, ale po co zaczepiasz ludzi? Tam są dzieci i całe rodziny - dodał Kędziora.

Kędziorze przeszkadzało zachowanie niektórych piłkarz i nigdy nie bał się o tym mówić. Były piłkarz Lecha to bowiem zawodnik mający dużą charyzmę i cechy lidera. - Pod koniec mojej gry w Lechu, trener Nenad Bjelica zrobił mnie kapitanem, więc wydaje mi się, że rzeczywiście mam takie cechy. Zresztą w szatni Dynama też mam coraz więcej do powiedzenia, nie boję się wyrazić swojego zdania. Żeby w dorosłej reprezentacji Polski mieć taki status, jak miałem w młodzieżówkach, będę musiał jeszcze trochę poczekać. Znam swoje miejsce i potrafię się dostosować - powiedział zawodnik.

Po odejściu z Lecha Poznań Kędziora rozegrał 108 spotkań w barwach Dynama Kijów, dla którego strzelił 5 goli i zaliczył 12 asyst. Jego obecna umowa z ukraińskim klubem obowiązuje do czerwca 2021 roku.

Przeczytaj także: