Rekord świata! Nikt przed nim tego nie dokonał. Wystarczyło 8 minut [WIDEO]

Adrian Justinussen przeszedł do historii piłki nożnej! 21-letni piłkarz z Wysp Owczych strzelił trzy gole z rzutów w wolnych w 8 minut. Nikt przed nim tego nie dokonał. Tylko spórzcie na te strzały, coś pięknego!

Zawodnik farerskiego HB Torshavn strzelił w niedzielnym meczu z AB Argir cztery gole, z czego trzy z rzutów wolnych. Zrobił to w 8. minut i zapisał się w historii piłki nożnej. Gole Justinussen możecie obejrzeć w tym materiale wideo:

Młodzieżowy reprezentant Wysp Owczych strzelił te gole pomiędzy ósmą a siedemnastą minutą meczu, a po meczu okazało się, że był to najszybszy hattrick bezpośrednio z rzutów wolnych w historii. Justinussen pobił rekord Sinisy Mihajlovica, który strzelił trzy gole z rzutów wolnych w 23 minuty podczas meczu Lazio z Sampdoria w 1998 roku w Serie A.

Zespół HB Torshavn wygrał niedzielny mecz aż 5:0. Cztery gole strzelił Adrian Justinussen, jedno trafienie dołożył Ossur Dalbud.