Źle zbudowana trybuna idzie do rozbiórki! Wstyd i problemy polskiego klubu

Budowa nowego stadionu Radomiaka Radom znowu się opóźni. Jak poinformował na Twitterze Szymon Jadczak, jedna z trybun obiektu została źle zbudowana, przez co trzeba będzie ją rozebrać.

Nie w listopadzie 2018 roku, nie w lutym 2019 roku. I prawdopodobnie nie w 2020 roku. Radomiak Radom będzie musiał poczekać na nowy stadion, ponieważ podczas jego budowy pojawiły się kolejne problemy.

Zobacz wideo Prezes ekstraklasy ujawnił, ile spółka zarabia za zagraniczne transmisje. "Wystartowaliśmy jako drudzy po lidze hiszpańskiej"

Źle zbudowana trybuna idzie do rozbiórki! Wstyd i problemy polskiego klubu

Jak poinformował dziennikarz TVN24, Szymon Jadczak, jedna z trybun nowego obiektu została zbudowana źle. Przez błąd w konstrukcji trzeba ją więc będzie rozebrać. - Kiepska informacja dla kibiców Radomiaka i trudny orzech do zgryzienia dla PZPN w konsekwencji decyzji o licencji dla klubu z Radomia - napisał Jadczak na Twitterze. - Źle zbudowana trybuna idzie do rozbiórki, nikt nie wie, kiedy skończy się budowa stadionu. Może nigdy? Nawet nie mówię o kosztach... - dodał.

Dla władz klubu i miasta budowa nowego stadionu staje się powoli koszmarem. Pierwotnie budowa nowego obiektu miała zostać zakończona w listopadzie 2018 roku. Później, na wniosek wykonawcy termin ukończenia prac przesunięto na luty 2019 roku. Tego terminu rzecz jasna też nie udało się dotrzymać, przez co miasto rozwiązało umowę z winy wykonawcy. Biorąc pod uwagę kolejne kłopoty, trudno ocenić, kiedy budowa zostanie ukończona.

Więcej o: