Wisła Kraków wycofuje drugą drużynę z rozgrywek! "Ograniczone możliwości funkcjonowania klubu"

Rezerwy Wisły Kraków nie wystartują w rozgrywkach 4. ligi w przyszłym sezonie! Klub podjął decyzję o zawieszeniu funkcjonowania zespołu, o czym poinfmormował za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Pandemia koronawirusa uderzyła w Wisłę Kraków. W związku ze stratami finansowymi, które spowodowała przerwa w rozgrywkach, władze "Białej Gwiazdy" podjęły decyzję o zawieszeniu funkcjonowania drugiej drużyny.

Zobacz wideo Prezes ekstraklasy ujawnił, ile spółka zarabia za zagraniczne transmisje. "Wystartowaliśmy jako drudzy po lidze hiszpańskiej" [SEKCJA PIŁKARSKA #48]

Wisła Kraków zawiesza drugi zespół! "Mamy nadzieję, że projekt będzie kontynuowany w przyszłości"

O zawieszeniu zespołu rezerw Wisła Kraków poinformowała w komunikacie opublikowanym na oficjalnej stronie internetowej. "W związku z trudną i niemożliwą do przewidzenia sytuacją spowodowaną pandemią koronawirusa, a co za tym idzie z ograniczonymi możliwościami w zakresie funkcjonowania Klubu, zespół rezerw Wisły Kraków zostaje zawieszony" - pisze klub w oświadczeniu.

"Prowadzona od początku trwającego sezonu druga drużyna Białej Gwiazdy nie będzie występować na szczeblu piłkarskiej IV ligi aż do odwołania. Mamy nadzieję, że projekt ten, który przynosił wiele korzyści zwłaszcza młodym zawodnikom, będzie kontynuowany w przyszłości" - dodaje.

Więcej o: