Najlepsza bramka kwarantanny! Nie mamy żadnych wątpliwości [WIDEO]

Ignacio Scocco, napastnik argentyńskiego River Plate, opublikował w mediach społecznościowych wideo, na którym pokazuje, jak gra w piłkę podczas kwarantanny. Bramka, jaką zdobył w niecodzienny sposób, staje się hitem internetu.

Coraz więcej piłkarskich rozgrywek wraca do gry po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Większość jest jednak wciąż zatrzymana, a piłkarze na całym świecie muszą znajdować alternatywne formy treningów, często chwaląc się w internecie ich efektami. Jednym z takich zawodników jest Ignacio Scocco, napastnik River Plate.

Napastnik River Plate pochwalił się niesamowitą techniką. "Najlepsza bramka kwarantanny"

34-latek opublikował w mediach społecznościowych filmik, na którym widać, w jak nietypowy sposób zdobył bramkę podczas treningu przed swoim domem. Nagranie szybko zyskało popularność, a internetowy portal hiszpańskiego dziennika "Marca" bramkę Scocco nazwał nawet najlepszym golem podczas kwarantanny.

Zobacz wideo

Scocco jest piłkarzem River Plate od lipca 2017 roku. W barwach obecnego zespołu rozegrał 80 spotkań, w których strzelił 32 gole i zaliczył 4 asysty. W obecnym sezonie wystąpił w 20 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, zdobywając w nich 6 bramek i 1 asystę.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.