Znany klub chce Macieja Rybusa. Decydujące negocjacje w przyszłym tygodniu!

Jak informują tureckie media, Maciej Rybus może trafić w letnim okienku transferowym do Fenerbahce Stambuł. Reprezentant Polski ma negocjować szczegóły kontraktu w przyszłym tygodniu.

Kontrakt Macieja Rybusa z Lokomotiwem Moskwa kończy się 30 czerwca tego roku. Jak informował "Super Express", władze podjęły decyzję o nieprzedłużaniu umów z kilkoma zawodnikami, w tym m.in. z reprezentantem Polski. Tym samym coraz większa liczba klubów zainteresowała się transferem Polaka.

Zobacz wideo "Po dwóch miesiącach bez piłki wyglądamy jak 5. liga."

Jak informują tureckie media, Maciej Rybus znalazł się w kręgu zainteresować Fenerbahce Stambuł. Ich zdaniem reprezentant Polski w przyszłym tygodniu miałby negocjować szczegóły potencjalnego transferu do zespołu zajmującego 7. miejsce w tabeli ligi tureckiej przed zawieszeniem rozgrywek z powodu pandemii koronawirusa.

Maciej Rybus ma za sobą całkiem udany sezon w Lokomotiwie Moskwa. Rozegrał 14 spotkań w Premier Lidze, w których zanotował 4 asysty. W przeszłości występował m.in. w Olympique Lyon, Tereku Groznym i Legii Warszawa.

Przeczytaj także:

Więcej o: