Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Marcin Najman odpowiedział na "diss" Zbigniew Bońka. Zaskoczył swoją reakcją

Zbigniew Boniek dołączył do akcji "Hot16Challenge2". Prezes PZPN zaprezentował swoje umiejętności raperskie w filmie zamieszczonym w mediach społecznościowych portalu "Łączy nas piłka". Na jego nagranie zareagował Marcin Najman, który od jakiegoś czasu toczy słowne przepychanki z prezesem PZPN. - Mógłbym się przyczepić do Prezesa tylko o to, że jako trener zostawił kiedyś reprezentacje na placu boju i wrócił do Włoch - napisał na Twitterze zawodnik walczący ostatnio w federacji Fame MMA.

Od kilku tygodni znane osoby m.in. ze świata filmu, muzyki, polityki czy też sportu dołączają do akcji #Hot16Challenge2, która polega na rapowaniu wymyślonego fragmentu utworu muzycznego. W ten sposób promują zbiórkę funduszy na rzecz służby zdrowia w czasie walki z pandemią koronawirusa. W akcji wziął również udział prezes PZPN Zbigniew Boniek, który zaprezentował swój utwór w mediach społecznościowych portalu "Łączy nas Piłka".

Marcin Najman odpowiedział na "diss" Zbigniew Bońka. Zaskoczył swoją reakcją

We fragmencie utworu Boniek wspomniał o Marcinie Najmanie, z którym od kilku tygodni toczy słowne przepychanki. - Na Twitterze smutno, mętnie, ale odkryłem Najmana i już jest pięknie - zarapował prezes PZPN.

Do słów Bońka po kilku godzinach odniósł się sam Najman. Mógłbym się przyczepić do Prezesa tylko o to, że jako trener zostawił kiedyś reprezentacje na placu boju i wrócił do Włoch. To za mało na diss - napisał 41-latek. - Przy tym zrobił dla sportu bardzo dużo, choćby żużla. Pomagał moim przyjaciołom, T. Gollobowi i S. Drabikowi - dodał.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Komentarze (6)
Marcin Najman odpowiedział na "diss" Zbigniew Bońka. Zaskoczył swoją reakcją
Zaloguj się
 • satur9

  0

  Fascynujące. Idę zatem zrobić diss muszli klozetowej klockiem. Będzie tweet, instastory no i oczywiście FB live. Nie zapomnijcie zrobić z tego "artykułu".

 • 162tony

  0

  Najman jest geniuszem w robieniu kasy na swojej miernocie.

 • wilkowaty

  0

  Nejman , nejman, to ten super ekspert od wszystkiego co dostaje regularnie w3.14erdol za każdym razem gdy wychodzi niby walczyć ?

 • spark5719

  0

  "(..) odpowiedział na "diss" Zbigniew Bońka"
  A od kiedy to polskich imion nie odmienia się w języku polskim, panie "ałtor"? Ten sam błąd powtórzony co najmniej trzykrotnie w artykule, a więc nie jest to przypadek. I co robi redakcyjna korekta?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX