Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Żona piłkarza Arsenalu zatrzymana na lotnisku! Niespodziewane tłumaczenie

Bella Kolasinac, żona Seada Kolasinaca z Arsenalu, została zatrzymana na lotnisku w Londynie. Jak informują brytyjskie media, w jej bagażu znaleziono paralizator, którego przewożenie na terenie Wielkiej Brytanii jest nielegalne.

W lipcu ubiegłego roku, dwóch zamaskowanych i uzbrojonych w noże przestępców zaatakowało Mesuta Ozila, podróżującego ze swoją żoną i Seadem Kolasinaciem. Bandyci zatrzymali Mercedesa prowadzonego przez niemieckiego piłkarza Arsenalu i próbowali zmusić całą trójkę do opuszczenia auta, aby najprawdopodobniej je ukraść.

Zobacz wideo "W trakcie przygotowań skręciłem nogę w kostkę. Lekarze mówili nawet o 6 tygodniach przerwy". Sportowa rozmowa dnia - Flavio Paixao

Po tym incydencie Bella Kolasinac postanowiła uciec do Niemiec, z powodu obaw o własne bezpieczeństwo. Tak udało jej się zdobyć zezwolenie na przewóz paralizatora. Jak się jednak okazało, w Wielkiej Brytanii posiadanie paralizatora jest nielegalne, o czym boleśnie dowiedziała się na lotnisku w Londynie, tuż po wylądowaniu.

Rzecznik Seada Kolasinaca starał się wyjaśnić całą sytuację. - To było nieporozumienie. Paralizator był w opakowaniu i nie miał żadnych baterii. Bella była w stanie udowodnić, że wysyłała e-maile do operatorów lotniczych, aby dowiedzieć się, że będzie mogła je zaimportować. Niestety, gdy otrzymała wiadomość z informacją, że urządzenie jest nielegalne, była już w powietrzu z wyłączonym telefonem - przyznał rzecznik.

- Linia lotnicza poinformowała o tym fakcie celników, zanim samolot wylądował w Londynie. Nie deklarowała posiadania paralizatora, ponieważ nie sądziła, że robi coś złego. Paralizatory można legalnie przewozić w torbie w Niemczech, jeśli ma się na nie pozwolenie. Bella jest bardzo czuła na punkcie bezpieczeństwa po tym, co stało się z Seadem i Mesutem - dodał rzecznik. Żona piłkarza Arsenalu została zwolniona ostatecznie do domu po wyjaśnieniu całej sytuacji.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Komentarze (30)
Żona piłkarza Arsenalu zatrzymana na lotnisku! Niespodziewane tłumaczenie
Zaloguj się
 • strange_email

  Oceniono 11 razy 11

  Sensacja. Powinien być dopisek PILNE!

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 8 razy 8

  Zaiste "Łamiąca wiadomość". Piękna, naturalna, inteligentna, jak pani dr Ogórek!

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 5 razy 5

  Czy ktoś się dziwi po tym co ostatnio spotyka piłkarzy tam grających? Włamania do domów podczas ich nieobecności - mnie jakoś nie dziwi, że babka chciała mieć paralizator na wszelki wypadek.

 • driftoczenko

  Oceniono 7 razy 5

  Myślę, że to wiadomość dnia. Czy łowienie suma na turkucia podjadka to mit czy rzeczywistość? Czy blachara na brzegu przyciąga szczupaki czy leszcze?

 • harry_callahan

  Oceniono 4 razy 4

  Dział "Sport" robi się coraz ciekawszy...

 • bartek.london

  Oceniono 3 razy 3

  "że będzie mogła je zaimportować" - Moglibyscie barany zaimportowac sobie kogos do redakcji kto bym wam tlumaczyl teksty z angielskiego a nie wrzucac wszystko w Googla Translator i bezmyslnie przepisywac wszystkie bzdury ktore translator pokaze. Tepaki.

 • karawa81

  Oceniono 3 razy 3

  widać uwielbienie dla samej siebie, przypadłość prawie wszystkich piękności

 • perowskit

  Oceniono 4 razy 2

  ciekawe czy goli bobra ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX