Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

6-latek zawstydził zawodowych piłkarzy! Messi jest jego fanem [WIDEO]

Genialny 6-latek Arat Hosseini znów popisał się niesamowitymi umiejętnościami piłkarskimi. Tym razem opublikowano wideo, na którym ponad 3000 razy żonglował piłką!

Arat Hosseini ma sześć lat. Podchodzi z Iranu, ale mieszka wraz z ojcem w Anglii. Jego matka i siostra zostały w ich kraju pochodzenia. Arat jest gwiazdą mediów społecznościowych. Dzięki swoim sztuczkom piłkarskim zachwycił miliony internautów, w tym m.in. byłego piłkarza Manchesteru United Rio Ferdinanda i boksera Anthony'ego Joshuę.

Tym razem opublikowano nagranie, na którym Hosseini ponad 3000 razy żonglował piłką, a ta ani razu nie spadła na ziemię. 

Zobacz wideo

Kontrowersje wokół genialnego sześciolatka

Gdy Leo Messi dowiedział się o małym chłopcu z Iranu i zobaczył jego wideo, powiedział: "Imponujące! Dziękuję Arat. Daj się przytulić!". Niebawem Messi otrzymał odpowiedź z konta Arata: "Arat mówi, że chciałby kiedyś zagrać w Barcelonie. Marzy o tym każdej nocy. Porównuje się do Messiego. Mówi, że będzie taki jak on, kiedy będzie duży". Konta społecznościowe sześciolatka prowadzi jego tata, Mohammad. Wiele osób zarzuca mu, że wykorzystuje syna.

- Arat jest niewątpliwie wyjątkowo uzdolnionym chłopcem. Jednak podejście jego ojca rodzi pytania, bo całe życie małego chłopca jest zainscenizowane. Arat w wieku sześciu lat nie ma już życia prywatnego, bo na każdym kroku nagrywa go ojciec - pisał szwajcarski portal Blick. 

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: